Działalność handlowa

Pytaniem dla nas nie jest czy możemy to zrobić lecz na kiedy…

Na przestrzeni lat firma nasza może się pochwalić przeprowadzeniem wielu projektów handlowych. Począwszy od dostaw paliw drogą kolejową czy też samochodową a skończywszy na dostawach węgla z Syberii, fosforytów z krajów afrykańskich lub biopaliw z basenu Morza Śródziemnego…

Specyfiką naszej działalności jako firmy inwestycyjno-handlowej nie jest skupianie się na jednym produkcie. Staramy się szukać nisz i gdy istnieje taka konieczność, potrafimy się szybko dostosować do zmieniającego się zapotrzebowania rynku.

Od chwili powstania naszą działalność prowadzimy w oparciu o fundamentalną zasadę — Realne Podejście:

Wszystko czym może się pochwalić nasza firma ma swoje odzwierciedlenie w tym co robimy lub robiliśmy. Wszystko czym się zajmujemy doprowadzamy do końca. Nie ważne czy jest to pojedyncza dostawa samochodowa, dostawa masowcem czy też inwestycje we własne złoża surowców.

DGG ECO Sp. z o.o. to jedna z niewielu polskich firm działająca globalnie, możemy pochwalić się współpracą i z powodzeniem zrealizowanymi kontraktami w Europie, Azji i Afryce. Realizując naszą działalność współpracujemy z naszymi stałymi partneramiz Polski, Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji, Włoch, Cypru, Ukrainy, Rosji, Chin, Libanu, Syrii, Kazachstanu, Egiptu, Algierii, Senegalu.